BAL KARNAWAŁOWY 2018 – POLSKA SOBOTNIA SZKOLA

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE !!

Tak też było i w tym roku w Naszej Szkole. Dzieci przebrane w różnorakie, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki.

Podczas trwania zabawy odbyły się różne quizy i konkursy. Ponadto wspólna zabawa przysporzyła mnóstwa radości Naszym pociechom zarówno tym mniejszym jak i tym większym. A to było przecież głównym celem Naszego niezapomnianego balu.

Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, marynarze, królewny, motylki, myszki, smerfy, policjanci oraz batman ze spidermanem, a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin Polską Sobotnią Szkołę w Rugby. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych zabaw.

😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *