rozpoczecie-roku-szkolnego-polska-szkola-w-rugby-2

Foto relacja z rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Kiedy zaczynałyśmy nowy rok szkolny, byłyśmy pełne obaw o wiele spraw. Po zakończeniu poprzedniego roku szkolnego, narosło wiele mitów na temat naszej szkoły i jej dalszych losów. Kilkoro rodziców postanowiło zapisać swoje dzieci do polskich szkół w okolicznych miastach.

Dlatego byłyśmy tak bardzo mile zaskoczone, gdy pierwszego dnia, na rozpoczęciu nowego roku szkolnego przybyło tak wielu rodziców. Jesteśmy przede wszystkim wdzięczne i bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie. (poniżej znajdziesz kilka fotek z rozpoczęcia 🙂 )

Jako nowy kierownik szkoły, wraz z całym gronem pedagogicznym obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom i pokazać, że w pełni zasługujemy na zaufanie, jakim nas obdarzyliście.

Dziękujemy wam kochani rodzice!

A teraz już zobacz krótką fotorelację z rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *