Jasełka-2016-Polska-Sobotnia-Szkoła-w-Rugby

Jasełka 2016

Wczoraj, w niedzielę 31 stycznia, grupa aktorów – wspaniałe dzieci z naszej szkoły – znów pokazały swoje umiejętności aktorskie, występując z przedstawieniem Jasełka.

Jasełka odbyły się w polskim kościele w Rugby.

Ogromne brawa należą się dzieciom, które występowały. O tym, ile odwagi potrzeba aby występować publicznie wie tylko ten, kto choć raz tego dokonał. Dlatego jesteśmy dumni z naszych uczniów, młodych aktorów, którzy pod okiem nauczycieli przygotowali przedstawienie i stanęli na wysokości zadania.

Zobacz poniżej pokaz zdjęć z przedstawienia i napisz w komentarzu poniżej kilka słów podziękowania dla młodych aktorów. Pamiętaj rodzicu aby głośno mówić o sukcesach dzieci!!

Jasełka 2016 Polska Sobotnia Szkoła w Rugby

2 thoughts on “Jasełka 2016”

1. Gratulacje dla naszych mlodych aktorow…:-) Sa świetni! I wielkie brawa dla naszych wspanialych nauczycieli !