Mikolajki-w-Polskiej-Sobotniej-Szkole-im.-Ireny-Sendlerowej-w-Rugby

Mikołajki w Polskiej Sobotniej Szkole im. Ireny Sendlerowej w Rugby 🎄 🎅 🎁

🎄 🎅 🎁 Kochani rodzice i uczniowie!  🎄 🎅 🎁

Z całego serca chciałybyśmy podziękować za Wasze zaangażowanie i pomoc w przygotowaniach do tego wyjątkowego dla Nas wszystkich dnia!

Dziękujemy za przepyszne ciasta, pierniczki i za wspaniały wystrój sali. Bez Was to wszystko by sie nie udało 😘😘

Naszym uczniom dziękujemy za występ przygotowany specjalnie dla Mikołaja!

Czas spędzony przy wspólnym stole, śpiewanie kolęd i dzielenie sie opłatkiem było niesamowitym przeżyciem dla nas wszystkich.

Szczególnie podziękowania dla naszych cudownych nauczycieli za zaangażowanie, niesamowitą pomoc i wsparcie każdego dnia 🙂

🎁 🎄 🌲 🎄 Jeszcze Raz Dziękujemy i Życzymy Wesołych Świąt !!! 🎄 🌲 🎄

Katarzyna Miksa – Aksenczyk , Karolina Lipowska

1 thought on “Mikołajki w Polskiej Sobotniej Szkole im. Ireny Sendlerowej w Rugby 🎄 🎅 🎁”

1. Pięknie dziękuję wspaniałym dziewczynom, które przyczyniły się do organizacji zabawy mikołajkowej!
    Dziękuję wspaniałym kucharkom, które przygotowały pyszne ciasta – były naprawdę pyszniutkie!!

Wykonałyście kawał naprawdę dobrej roboty!!