Nauczyciel Poszukiwany

POLSKA SOBOTNIA SZKOŁA IM. IRENY SENDLEROWEJ W RUGBY POSZUKUJE NAUCZYCIELA NAUCZANIA PODSTAWOWEGO W KLASACH 1-3.

WYMAGANIA

Wymagania do podjęcia pracy jako nauczyciel w szkole klasy 1-3:  dyplom z pedagogiki wczesnoszkolnej, przedszkolnej lub pokrewne wykształcenie. Ponadto studenci również mile widziani.
Od kandydatów oczekujemy  wysokiej  kultury  osobistej i zaangażowania w pracę z dziećmi.

OFERUJEMY

• pracę we współpracującym zespole,
  • małe klasy,
  • rozwój osobisty

WARUNKI

Wynagrodzenie oraz sposób zatrudnienia będzie omawiany bezpośrednio przez pracodawcę.

PROCEDURA REKRUTACYJNA

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą należy wysłać CV wraz z listem motywacyjnym na adres  polishschool@yahoo.com.

Można również kontakować się telefonicznie bezpośrednio z Panią Arletą Wadecką (07871857925), która odpowie na wszystkie pytania.